Adım Atarak Para Kazanma: Adım Para Uygulaması

Adım para

Mobil uygulamalar yaşamımızın her alanını kapsamaya ve yönlendirmeye devam ediyor. Sağlığımız için günlük 10 bin adım atmamızın iyi olacağı uzmanlar tarafından söylenir. Adımlarımızı saymak için birçok mobil uygulama halihazırda mevcut. Peki, adım para ile adım atarak para kazanacağınızı söylesek? Bu içeriğe gelen bazıları zaten bundan haberdar olabilir ama biz bilmeyenler için AdımPara uygulamasını inceledik. Hadi, gelin içeriğimize bir göz atın ve adım atarak nasıl para kazanabileceğinizi öğrenin!

Adım Para Nedir?

AdımPara, attığınız adımlarla kazandığınız sanal parayı, uygulamadan ulaşılan sanal mağazada gerçek ürünler ve hizmetlerle takas edebildiğiniz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Uygulama kullanıcılarına günlük en az 10, en fazla 20 bin adımı sanal paraya çevirme hakkı tanır. Adımlarınızı paraya dönüştürürken enerjiye ihtiyacınız vardır. Enerji toplamak toplamak için reklam izlemeniz gerekir. Enerjiniz tam olarak dolduğunda dönüştüreceğiniz her 1000 adımda 1 AdımPara kazanırsınız. Bonus enerji kullanıldığı takdirde, kazanılan AdımPara %10 değer kazanır. Yani 1000 adım 1,1 AdımPara edecektir.

Adım At Para Kazan

Enerjinizi doldurmak için gösterge üzerinde yer alan yıldırım butonuna basmanız yeterlidir. Adımlarınızı aynı gün içerisinde dönüştürmediğiniz durumda, ertesi gün sıfırlanır. Bu nedenle, adımlarınızı saat 23:59’a kadar bozdurmanızı tavsiye ediyoruz. Dönüştürdüğünüz adımlarla elde ettiğiniz AdımPara’larınız ise yıl dönümüde sıfırlanır.

AdımPara için bir yıl boyunca sıfırlanma ya da yok olma tehlikesi yoktur. Siz yine de AdımPara’larınızı takas etmek için fazla beklemeyin. Biriken AdımPara’larınızı uygulamanın sanal mağazasında fiyatı sunulan ürünlere dönüştürebilirsiniz. Ürünlerin detay ve şartları ürün açıklamalarında bulunmaktadır. Dolayısıyla, takas işlemini doğru ürünlerle yapmak için açıklama kısmını okumalısınız.

Sanal mağazadaki ürünler sık sık yenilenmektedir. Bu nedenle, aradığınız ürünü bulamadıysanız paranızı istemediğiniz ürün ve hizmetlere harcamanıza gerek yok. Sabredin ve ürünlerin güncellenmesini bekleyin. Bu güncelleme günlük olarak gerçekleşmektedir.

AdımPara ile aldığınız bir ürünü iade ettikten sonra, kullanıcı deneyimi ekibi sizinle iletişime geçer ve 7 gün içerisinde yeni ürün gönderilir. Burada dikkate alınması gereken nokta, ürün iadesi için bir tek hakkınız olduğu ve ürün değişiminde yeni gönderilen ürünün teslimi “alıcı ödemeli” olarak yapılır. İade koşullarını kabul etmediğiniz durumda sipariş iptal edilir ve ürün almak için kullandığınız AdımPara’lar iade edilmez.

AdımPara uygulamasının bazı özellikleri şu şekildedir:

  • AdımPara kullanarak aldığınız ürünler için kargo ücreti ödemezsiniz.
  • Biriken AdımPara TL’ye dönüştürülemez. Yalnızca uygulama mağazasındaki ürün ve hizmetler ya da hediye çekleri ile takası edilebilir.
  • Aldığınız ürünlerin dijital kodu 24 saat içerisinde onaylanır ve 7 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Aldığınız ürünler “Aldıklarım” kısmından görülebilir. Aynı kısımda ürünün hangi kargo firmasıyla gönderildiği bilgisine ve ürünün kargo takip numarasına ulaşmak mümkündür.
  • Adımlarınızdan daha çok AdımPara kazanabilmeniz bonuslarla mümkündür. “Davet et Kazan” bonusu ile davet ettiğin uygulamaya üye olmamış arkadaşlar ile kazanılır. Günlük olarak ise 3000, 5000 ve 10000 adımlarda açılacak bonuslar ile “Müdavim” ve “İzle Kazan” bonusları bulunmaktadır.