Android Kullanıcıları için En İyi Mobil Dövüş Oyunları

en iyi mobil dövüş oyunları

Dövüş oyunları artık en popüler tür değil, ancak bu türü hala sevenler var ve “gamer” kitlesi içinde dönüş oyunlarını sevenler en sadık oyuncular arasındadır. Ne yazık ki, mobil dövüş oyunları Android’de pek çok kişinin umduğu kadar popüler veya başarılı olmadı ve çok fazla şaşırtıcı seçenek bulunmuyor. Bununla birlikte, eğer rekabetçi ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, yine de bir emülatör isteyeceksiniz. Her şeye rağmen mobil dövüş oyunlarına bir şans vermek isterseniz, Android için en iyi dövüş oyunlarını aşağıda sizler için sıraladım.

1. Brawl Stars

Brawl Stars birazcık bu oyun türüne yaklaşıyor olabilir. Oyun, gerçek bir dövüşçü oyunundan çok, beat ’em up (kavgacı) tarzıdır. Ancak dövüşçü tarzı oyunlardaki unsurların çoğuna sahiptir. Oyunda, siz ve birkaç kişi daha toplam üç rakibe karşı çevrimiçi PvP oynuyorsunuz. Onları yenmek ve hedefi bitirmek zorundasınız. Bununla birlikte, oyunun temelde sadece ölümüne bir dövüş olan bire bir dövüş modu var. Dövüşçü türü harika oyunlarla dolu değil, ancak bunun beş dakika zaman öldürmek için iyi olduğunu düşünüyoruz. Ücretsiz erişime açıktır.

 

brawl stars mobil dövüş oyunları

Android için uygulamayı indir 

2. Astracraft

Astracraft teknik olarak savaş arenası tarzı bir oyundur, ancak birçok iyi dövüş öğesi vardır. Oyuncular mekaniklerini oyun yoluyla açtıkları parçalardan inşa ederler. Mekaniklerini alırlar ve diğer oyuncularla savaşırlar. Birkaç farklı oyun modu ile çevrimiçi olarak oynanan, çok oyunculu bir oyundur. Oyunu ilgi çekici kılan en önemli unsur, karakterinizi inşa etme ve kişiselleştirme yeteneğidir. Ancak arena savaş stilini önemsemediğiniz sürece dövüş öğeleri de eğlencelidir. Oyun ücretsiz olarak erişime açıktır.

 

astracraft

Android için uygulamayı indir

3. EA Sports UFC Mobile 2

EA, orijinal UFC mobil oyununu 2022’nin başlarında durdurdu ve şimdi onun halefi var. Oyun, selefine pek benzemiyor ve bazıları bunun daha da kötüye gittiğine inanıyor. Kontroller daha az ayrıntılı ve daha çok arcade oyun türüne benziyor. Oyunda seviye atladıkça dövüşçünüzün daha fazla güçlendiği bir RPG ilerlemesi var. Oyunun bazı özellikleri arasında mükemmel bir dövüşçü takımı oluşturmak için bir gacha öğesi, büyük dövüşçülerden imzalı hareketler ve daha fazlası bulunur. Kesinlikle orijinali kadar iyi değil, ancak orijinalin adım atması birkaç yıl aldı. Bu yüzden EA’nın bunu da geliştirmesini umuyoruz.

 

ea sports ufc

Android için uygulamayı indir

 

4. Brawlhalla

Brawlhalla şaşırtıcı derecede eğlenceli bir dövüş oyunudur. Oyun, özellikleri bakımından Super Smash Bros’a çok benziyor. Oyuncular, düşebileceğiniz kenarları olan küçük bir platformda oynuyor. Çeşitli karakterlerin çeşitli saldırıları ve yetenekleri var. Ayrıca, ekran kontrolleri son derece özelleştirilebilir ve birkaç farklı oyun modu var. Kısa patlamalarda çok eğlenceli olan iyi bir atari dövüşçüsü hissi veriyor. Ayrıca oyunda 50 karakter bulunuyor. Oyun ücretsiz olarak erişime açıktır.

 

brawlhalla dövüş oyunu

Android için uygulamayı indir

 

5. Injustice: Gods Among Us 1 and 2

Birbirinin devamı olan bu iki oyun birden, mobil cihazlarda en popüler dövüş oyunlarından ikisidir. Ancak, çoğu popüler dövüş oyunu gibi, her ikisinin de mekanikleri biraz taklittir. Biri kazanana kadar çoğunlukla birkaç kez tıklamak yeterlidir. Bunun yanı sıra, iyi bir DC Comics kahramanları listesi ve oyunda yapılacak tonlarca şey bulunuyor. Oyun aynı zamanda çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanır. Mortal Kombat, Warner Bros’un kabaca aynı mekaniklere sahip başka bir mobil dövüş oyunudur. Bu oyunların hiçbiri harika değil, ancak ikisi de keyifli vakit geçirmenin iyi bir yoludur.

 

injustice mobil dövüş oyunları

Android için uygulamayı indir

 

6. Real Steel Mobil Oyun Serisi

Real Steel, Reliance Games’ten bir dizi robot dövüş oyunudur. Çoğunun aksine, bu oyunlar arcade tarzı dövüş kontrollerine sahiptir. Bu, kendi başınıza hareket etmeniz ve vurmanız gerektiği anlamına gelir. Robot dövüş serisinde, her biri kendi mekaniği, görünümü ve yapılacak işleri olan dört oyun vardır. En popüler olan Real Steel World Robot Boxing, kişiselleştirme, çok oyunculu ve birkaç başka oyun modunu içerir. Serideki en son oyun World Robot Boxing 2 ve oldukça iyi incelemelere sahiptir. Bu oyun serisi, dövüş oyunu yelpazesinin en yüksek noktasındadır.

 

real steel mobil dövüş oyunları

Android için uygulamayı indir

 

7. Punch Boxing 3D

Punch Boxing 3D, bu listedeki birkaç boks oyununun birisidir. Çoğu boks oyununda olduğu gibi, oynanış kombo dövüşçülerden biraz daha yavaştır ve hareketten çok blok ve vuruş hareketlerine güvenirsiniz. Grafikler iyi ve kontroller istendiği gibi çalışıyor. Kontrollerinizin temelde bloke etmek ve yumruklamakla sınırlı olması biraz talihsizlik, ancak bazen böyle oluyor. Oyun sesi oldukça kötü bir deneyim sunuyor. Ayrıca spor salonunda dövüşerek karakterinizi yükseltebilirsiniz ve kilidini açabileceğiniz çeşitli aksesuarlar var.

 

punch boxing mobil dövüş oyunları

Android için uygulamayı indir

 

8. Real Boxing 2

Real Boxing 2 (eski adıyla Real Boxing 2 Rocky), piyasadaki en iyi dövüş oyunlarından birinin devamı niteliğindedir. Dövüşürken popüler kurgusal karakter olarak (ve ona karşı) oynayacaksın. Ayrıca yapılacak çok şey var. Diğer dövüşçülere meydan okuyabilir, mini oyunlara katılabilir, patronlarla savaşabilir ve hatta kendi karakterinizi yaratabilirsiniz. Oyunda karakter güçlendirme ve donanım seçenekleri bulunmaktadır. Böylece, savaşın gidişatını daha iyi veya daha kötü hale getirebilirsiniz. Grafikler kadar kontroller de oldukça iyi durumdadır. Ayrıca skor tabloları ve hediyeler şeklinde sosyal mekanikler de var.

 

real boxing

Android için uygulamayı indir

 

9. Shadow Fight Arena

Shadow Fight Arena, uzun süredir devam eden popüler dövüş oyunları serisinin en yenisidir. Bu, öncekilerden biraz farklı ama yine de iyi bir dövüş oyunudur. Bir karakter oynuyorsunuz ve onu yapay zekaya ve diğer oyunculara karşı zorluyorsunuz. Kontroller biraz basit ve hardcore dövüş hayranları oyunu eksik bulabilir. Ancak, sıradan oyuncular için fazlasıyla yeterlidir. Eski oyunları oynamak istiyorsanız, üretici şirketin önceki oyunları da oldukça iyidir.

 

shadow fight arena mobil dövüş oyunları

Android için uygulamayı indir

 

10. Stickman Heroes Fight

Stickman Heroes Fight iyi bir arcade dövüş oyunudur. Bazı temel kontroller, hareket etmek için bir d-pad ve basit ama etkili grafikler elde edersiniz. Karakterler, Marvel süper kahramanları gibi popüler kurgu karakterlerinden modellenmiştir. Ayrıca hikaye modu, çevrimiçi PvP modu, hayatta kalma modu ve turnuva modu dahil olmak üzere dört oyun modu vardır.

 

stickman heroes mobil dövüş oyunları

Android için uygulamayı indir